Biz Kimiz?

RÜYA OTO KİRALAMA

Araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Rüya Oto Kiralama, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

3 günden 48 aya, 1 adetten onlarca otomobile kadar, isterseniz şoförlü, her türlü kiralama taleplerinize en hızlı şekilde yanıt vererek, sizlerin süreçte ihtiyaç duyabileceği her konuda, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizleri müşteriden çok bir partner olarak görüyor, kurumunuzun karlılığı ve etkinliğini arttırmak için sunacağımız önerilerin bizi sektörde farklı bir yere taşıyacağına inanıyoruz.

Rüya Oto markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, basit ve hızlı süreçleridir. Rüya Oto Kiralama, müşterilerin ihtiyaçları konusundan tecrübe sahibi olması sebebiyle, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

 • Mİsyonumuz

  Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Rüya Oto Kiralama, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

 • Vİzyonumuz

  Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Rüya Oto Kiralama, size özel aracı planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

 • DEĞERLERİMİZ

  • İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,
  • Yasalara ve iş etiğine uygun hareket etmek, şeffaf yönetim anlayışına sahip olmak,
  • Hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Bizi Takip Edin

0 (212) 425 97 97
0 (534) 061 14 87

Rüya Oto Kİralama

Cennet, Turgut Reis Cd. No:21 Küçükçekmece/ İstanbul

info@ruyaotokiralama.com