Kullanım Sözleşmesi Genel Bilgiler Nelerdir?

Bu sitenin bütün hakları Rüya Oto Kiralama'ya aittir ve bu kurum tarafından işletimi yapılmaktadır. Kullanım koşulları belirtilirken bahsi geçen “Biz” ve “Bizi” kelimeleri ile kast edilen Rüya Oto Kiralama; “siz” ve “sizi” ifadeleriyle kast edilen ise sitemizi ziyaret eden değerli müşterilerimizdir. Kullanım koşullarının sitemizi kullanmadan önce ziyaret edilmesi ve gözden geçirilmesi gerekmektedir. Rüya Oto Kiralama web sitesini kullandığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.


Nasıl Rezervasyon Yapılır?
Sitemizde araç kiralamak için bir rezervasyon yaptığınızda, bu rezervasyon size kiralama yapacağınız aracın kesin teminini sağlayan bir anlaşma özelliği taşımaz. Rezervasyonunuz onaylanmış veya beklemede olsa bile aracın kesin temini konusunda garanti vermez. Araç kiralama anlaşmasını, depozito ödemesini ve diğer bütün işlemleri kiraladığınız firma ile birlikte aracı teslim alırken yaparsınız. Yolcu360 size en uygun fiyatı en kolay şekilde rezerve edip, kredi kartı veya banka kartınızla internet üzerinden ödeme yapma kolaylığı sağlayan bir aracı kurumdur.


Rüya Oto Kiralamaya Ait Haklar Nelerdir?
İşbu internet sitesinde bulunan materyallerin, yazılım kodlarının tamamı veya bir kısmının herhangi bir sebeple kopyalanması, yayımlanması, dağıtılıp başka bir yere aktarılması, bizim tarafımızdan öncesinde verilmiş bir yazılı doküman olmadığı takdirde söz konusu edilemez.


İnternet Sitesinde Yapılan Değişiklikler Kullanıcıları Etkiler Mi?
İşbu internet sitesi içeriğinde önceden duyuru yapmaksızın, sağlanan bilgiler, hizmetler, ürünler güncellenebilir, üzerinde değişiklik yapabilir veya bu site kullanım dışı hale getirilebilir. Buna ek olarak, Rüya Oto Kiralama bu sayfada belirtilen kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitemizde yer aldığı an itibariyle yapılan değişiklik ve güncellemeler yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Siteyi kullanan müşterilerimiz bu yenilenmiş bilgileri kabul eder.


Rüya Oto Kiralama Hangi Koşullar Altında Kullanabilirsiniz?
İşbu internet sitesini kullanmak için, bulunduğunuz ülke veya Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yasal düzenlemelerine uygun amaçlara sahip olmanız ve sitenin kullanım koşullarını ihlal etmemeniz gerekmektedir.


Sitemizi kullandığınızda;
Başkalarının haklarını ihlal edebilecek şekilde sitemizi kullanmadığınızı,
Sahte veya hileli rezervasyonlar yapmayacağınızı,
Zararlı ve müstehcen içerik paylaşmayacağınızı ve sitemizi bu amaçlarla kullanmayacağınızı,
Sitenin işleyişine herhangi bir yazılım, iş programı veya araç vasıtasıyla zarar vermeyeceğinizi,
Sitemizin kodlarında hiçbir değişiklik yapmayıp görüntüsünü ve içeriğini bozup zarar vermeyeceğinizi,
kabul etmiş bulunuyorsunuz. Rüya Oto Kiralamarezervasyonunuzu haber vermeksizin iptal etmek ve kullanım koşullarını herhangi bir sebeple ihlal ettiğiniz verisine eriştiği takdirde bu siteye erişiminizi engelleme hakkını saklı tutar.

Sitemizden Başka İnternet Adreslerine Yönlendirebilirmisiniz?
Rüya Oto Kiralama internet sitesinde başka internet sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bağlantısı bulunan sitelerin içeriğinden, sağladığı veriler, ürün ve hizmetlerden Rüya Oto Kiralama sorumlu tutulamaz. Müşterilerimiz belirtilen sitelere girme ve kullanma sorumluluğunu o bağlantıya tıkladığında kabul etmiş bulunur. Sitemizde bulunan bilgiler sebebiyle doğrudan, dolaylı veya özel cezai gerektiren durumlar; örnek teşkil edecek kayıp ve hasarların sorumluluğu Rüya Oto Kiralama’a ait değildir. Yolcu360 internet sitesinde yer alan bilgi, hizmet ve verilere ait sorumluluklardan hukuki çerçeve dâhilinde feragat etme hakkını saklı tutar.


Zararınızı Kim Karşılıycak?
Kullanım kurallarını ihlal etmeniz durumunda oluşabilecek sorumlulukları, kayıp iade ve masrafları karşılamayı kabul etmektesiniz. İşbu kullanım koşullarında yer alan bilgiler, bizimle yaptığınız anlaşmanın kurallarını belirler. Bunun haricinde yapılan hiçbir yazılı veya sözlü açıklama kabul edilmeyecektir. Sitenin kullanımı, siteden yüklenen veriler ve kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunları dâhilinde işleme tabi tutulacaktır.


İptal ve İade Şartları
Rüya Oto Kiralama, rezervasyon sürecinde müşterilerine her açıdan destek olmayı ve hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple, rezervasyon iptal ve iade durumunda, çağrı merkezi çalışanlarımız rezervasyonunuzun iptalini veya iadesini sağlamak için aracı olduğu kurumla sizin adınıza iletişime geçer. Rüya Oto Kiralama ile yaptığınız ödemeyi doğrudan firmalara ilettiği için, yapılan işlemin iptal ve iade durumlarında hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. İşlemleriniz rezervasyonu yaptığınız firmanın koşulları gözetilerek yapılmaktadır. Bu koşullarla ilgili detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Firmaların iptal ve iade işlemleri konusunda yaptığı değişiklik ve güncellemelerin ilgili firmanın web sitesinden takip edilmesi gerekmektedir. Rüya Oto Kiralama, firmaların önceden bildirmeksizin yaptığı değişiklik ve güncellemelerden sorumlu değildir.


Bizi Takip Edin

0 (212) 425 97 97
0 (534) 061 14 87

Rüya Oto Kİralama

Cennet, Turgut Reis Cd. No:21 Küçükçekmece/ İstanbul

info@ruyaotokiralama.com